Organizačně           Postavy a inspirace  

Eratorium

Kdy - 8. 7. 2023 cca od 18:30 do 23:00

Kde - Háj ve Slezsku, okr. Opava, Pěchotní srub MO-S 37

V případě potřeby navigace volejte +420 606 462 892.

 

Důležité upozornění:

Hra je určena pro hráče starší 18ti let, mladší účastníci od 16ti do 18ti let se smí akce zúčastnit pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce (ke stažení zde), nebo jeho osobním doprovodem.

Každý hráč před hrou podepisuje souhlas, že jde do akce na vlastní riziko i když jsou k dispozici ochranné pomůcky. Na akci bude použita zábavní pyrotechnika, a i když jí hráči nebudou přímo vystaveni, organizátoři nenesou zodpovědnost za případné zranění, které by vzníklo nevhodným chováním hráče.

Co je to za misi tentokrát?

Eratorium je pokusný alchymistický institut, kde se tvoří a testují lektvary pro ovládání nekouzelných bytostí, zvířat a jiných ras.

Do tohoto institutu jsou odklízeny nepohodlné osoby, buřiči nebo rebelové, kteří odporují vládnoucímu režimu. Odboj má v Eratoriu uvězněno několik přátel a už zjistil, jak se dovnitř dostat a osvobodit je. Čím dříve to udělají, tím lépe, než se jejich přátelům něco stane vlivem špatného pokusu nebo je zachvátí šílenství. Odboj už zjistil, že Voldemort se proti smrti pojistil viteály, ale neví se kolik jich je a jak je ničit. Proto potřebujou každého ze svých řad a jdou riskovat životy kvůli záchraně přátel i větším věcem.

Sebou: Kostým, hůlku, plavky a případně věci na spaní.


Registace: https://goo.gl/forms/ft2uHRembKblablabla...

Cena předem i na místě 200,-

Číslo účtu na zaslání platby je 1381272011/3030.

Do zprávy pro příjemce uveďte jméno, pod kterým jste se registrovali.

Konec registrace je ve středu 5. 7. 2023. Po registraci vám budou do mailu rozeslány důležité herní informace. Platby posílejte nejpozději do středy 5. 7. 2023

V ceně je zahrnuta voda i nějaký ten žvanec. K dispozici je WC, elektřina i možnost přespání po domluvě s organizátory.

Jo a plavky i ručníky sebou.Organizačně           Postavy a inspirace