Kronika příběhů           Organizačně           Postavy a inspirace  


Londýnské mecheche aneb Párty Smrtijedů

Kdy: 15. 2. 2020

Sraz individuálně dle postav a skupin (vice v mailu) Začátek hry ve 17:30

Kde: Brno - MorsArt, Rooseveltova 6, 60200

V případě potřeby navigace volejte +420 606 462 892.

Důležité upozornění:

Hra je určena pro hráče starší 18ti let, mladší účastníci od 16ti do 18ti let se smí akce zúčastnit pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce (ke stažení zde), nebo jeho osobním doprovodem.

Každý hráč před hrou podepisuje souhlas, že jde do akce na vlastní riziko i když jsou k dispozici ochranné pomůcky. Na akci bude použita zábavní pyrotechnika, a i když jí hráči nebudou přímo vystaveni, organizátoři nenesou zodpovědnost za případné zranění, které by vzniklo nevhodným chováním hráče.

Co je to za misi tentokrát?

Londýnské mecheche aneb Párty Smrtijedů je speciální mise pro Odboj, který dostal tip, že se na soukromém večírku bude pohybovat strážce dalšího viteálu a jelikož ani samotný strážce nečeká, že by se někdo pokusil vniknout na takové místo, tak se o to agenti Odboje pokusí.

Krátký několika hodinový larp s volnou zábavou a bez herní povinnosti až do konce večera.

Sebou: Kostým (zazobanecká fancy snobská akce, šaty a jako na ples, stylové obleky, kouzelnické doplňky, atd), hůlku, finance a jiné stylové propriety.


Registace: https://goo.gl/forms/LondynskeMecheche

Cena registrace je 200,-.

Číslo účtu na zaslání platby je 1381272011/3030.

Do zprávy pro příjemce uveďte jméno, pod kterým jste se registrovali.

Konec registrace je ve středu 12. 2. 2020. Po registraci vám budou do mailu rozeslány důležité herní informace a rozjednána přesná domluva role. Platby posílejte nejpozději do středy 12. 2. 2020

Registrační poplatek je nevratný.

Seznam registrovaných zde.