Akce již proběhla


Krádež na MO-S 37

Kdy - 23. 3. 2019 cca od 18:00 do 22:00

Kde - Háj ve Slezsku, okr. Opava, Pěchotní srub MO-S 37

V případě potřeby navigace volejte +420 606 462 892.

 

Jednovečerní larp

Skupinovka s bojovými prvky z prostředí 2. světové války,
kouzelníci proti speciálně vyzbrojeným vojenskám jednotkám.

Důležité upozornění:

Hra je určena pro hráče starší 18ti let, mladší účastníci od 16ti do 18ti let se smí akce zúčastnit pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce (ke stažení zde), nebo jeho osobním doprovodem.

Každý hráč před hrou podepisuje souhlas, že jde do akce na vlastní riziko i když jsou k dispozici ochranné pomůcky. Na akci bude použita zábavní pyrotechnika, a i když jí hráči nebudou přímo vystaveni, organizátoři nenesou zodpovědnost za případné zranění, které by vzníklo nevhodným chováním hráče.

Skrze příběh:

Skupina kouzelníků se vrací z bitvy ve velké kouzelnické válce a mají raněné, kteří umírají. Jedna z věcí, co by mohla pomoct, je tajemný artefakt známý jako Lacertus Vitae, ovšem vědomostí o něm není tolik. Jen že je dílem temnější magie a dokáže zachovat život. Neví se, kde momentálně je, ale ví se, kde byl. Proto se skupinka kouzelníků vydává na misi zpátky v čase, kde musí artefakt získat.

Kouzla přemisťování a cestování v čase je zavedou do roku 1944 do sudetského opevnění na Pěchotní srub MO-S 37, kudy byl artefakt přepravován z výchoní fronty pro Hitlerovu sbírku mystických předmětů. Na přepravu dohlíží speciální vojenská skupina (NSAG), která se soustředí na sběr a shromáždování magických věcí. I oni jsou z části pod vlivem magie, ale do kouzelníků mají daleko. Jsou sice dobře vybaveni, ale přepadení kouzelníky nečekají.

Vyhrajou zbraně nebo kouzelnické hůlky?

Co sebou:

Kouzelníci: Přicházejí ze současnosti a tomu odpovídá i kostým. Od mudlů je odlišujou prvky jako amulety, přívěšky, postroje na hůlky nebo lektvary, či delší kabáty nebo pláště. Jsou ale i takoví, kteří nalezli oblibu v kratších hábitech. Styl je osobitější a volnější.
Vlastní hůlku - pokud jí disponujete, jinak budou nějaké k zapůjčení po předchozí domluvě s organizátory.

NSAG: Tajná vojenská jednotka, která se kostýmově podobá spíše specialistům a pojí je pouze společné barvy oblečení a výzbroje, s poznávacími znaky, nikoliv uniforma.
Zbraně i náboje (typ NERF) budou k zapůjčení. Pokud máte vlastní, která nevypadá jako dětská neonová hračka a pasují do ní náboje (7,2cm x 1,2cm), můžete si jí přivézt. Pro jistotu pošlete fotku předem orgům na mail - larp@wizarding-syndicate.cz

Po registraci vám budou zaslány herní i neherní informace, které pomůžou k hladšímu chodu celé akce i samotné hry. Kdo je nebude znát, bude pro svůj team přítěží a bude brzdit hru ostatním.


Inspirace

Kouzelníci:

NSAG

Kostýmy budou dodányRegistace: https://goo.gl/forms/ft2uHRembK0nO3r23

  Cena: Na místě 200,-

Konec registrace je v úterý 19.3. 2019. Po té vám budou do mailu rozeslány důležité herní informace. Platby posílejte nejpozději do středy 20. 3. 2019

V ceně je zahrnuta voda i nějaký ten žvanec. K dispozici je WC, elektřina i možnost přespání po domluvě s organizátory.

 

Seznam registrovaných

     Kouzelníci                  NSAG                               CP, koukač, fotograf          
   Johny Deimos   Matěj Habina
   Lada Ščerbová Maina   Matyáš
   Maruška Luděk Brhel   Bára Horsáková
   Zuzana FryšerováMartin Štroblík  
   Okšaj Mirek Ondeka  
    Radka Moravcová  
    Očík  
   ------- -------  
 

Fotoarchivní přehlídka

hustá fotka
hustá fotka
hustá fotka
zde bude hustá fotka